Přihlášení / Registrace

Novinky

Nový tvrzený profil biwood® UltraShield

Kladete ty nejvyšší nároky na materiály, které se rozhodnete použít ve Vašem domě a jeho okolí? V tom případě jsou profily biwood® UltraShield pro Vás to pravé! Profily biwood® UltraShield sestávají z BPC jádra s inovativním plastovým povlakem. Osvědčené pozitivní vlastnosti klasických profilů biwood® jsou vylepšeny tvrzenou vrstvou, která zcela obklopuje jádro a poskytuje tím ještě komplexnější ochranu profilů před poškrábáním, skvrnami a barevnými změnami.

Plastový potah chrání efektivně před případným zbarvením profilů v důsledku povětrnostních vlivů. Zároveň zabraňuje usazování nečistot ve struktuře vláken, čištění profilů je tudíž mnohem snadnější. Díky unikátní kombinaci extra silného jádra a téměř nezničitelného potahového pláště mají profily biwood® UltraShield delší životnost a jsou odolnější ve srovnání s většinou ostatních materiálů na trhu.

Profil biwood® UltraShield je plný profil, který má obě strany hladké, avšak s nepatrně odlišnou strukturou. Dle Vašeho vkusu si při pokládce zvolíte tu stranu, která se bude lépe hodit.

Podívejte se na dostupné odstíny profilu biwood® UltraShield.