Přihlášení / Registrace

Novinky

Fasádní systém biwood®

Fasádní systém s přirozenou elegancí dřeva a vysokou odolností proti pov trnostním vlivům.

 

Rozhodli jste se pro exkluzivní a designové řešení Vaší fasády při použití vysoce kvalitního a odolného materiálu? V tom případě je fasádní systém biwood® UltraShield to správné rozhodnutí!

 

Stejně jako u profilů UltraShield je jádrem fasádních obkladů biwood® UltraShield BPC profil, který je potažen inovativním umělohmotným povlakem. Tím tyto fasádní profily kombinují osvědčené vlastnosti materiálu biwood® z BPC, tvrzená
plastová vrstva navíc zajistí ještě lepší ochranu profilů před poškrábáním, skvrnami a barevnými změnami. Chrání také efektivně před případným zbarvením fasádních profil v důsledku povětrnostních vlivů. Zároveň zabraňuje usazování nečistot ve struktuře vláken, čištění profilů je tedy mnohem jednodušší. Nutnost pravidelného olejování i natírání u tohoto materiálu zcela odpadá.

Díky jedinečné kombinaci pevného jádra a téměř nezničitelného potahového pláště mají fasádní profily biwood® UltraShield delší životnost a jsou odolnější oproti ostatním srovnatelným materiálům. Fasádní profily biwood® UltraShield jsou plné profily s hladkým povrchem a jemnou strukturou. Jsou vyráběny ve standardní délce 5m a je možné je umístit jak vodorovně, tak i svisle.

Fasádní obklad biwood® je předsazen před zdí domu, čímž je zaručena dostatečná mezera pro odvětrání. Jednotlivé fasádní profily s perodrážkou do sebe jednoduše zapadají a montují se na hliníkovou nosnou konstrukci biwood® tak, že vznikne uzavřená, neprodyšná vrstva. Díky systému chytrých montážních klipů nejsou na povrchu žádné viditelné spoje.

Nabídka rozsáhlého příslušenství k fasádnímu systému biwood® v podobě např. ocelových rohových dílů, hliníkové nosné konstrukce, atd. je samozřejmostí.